Кошик
83 відгуків
+380967261440
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Sklad інтернет-магазин потрібних речей

Щепорезы

Починаючи з 2012 року ми постійно розширювали список пропонованих товарів, і сьогодні каталог містить найбільш надійні пристрої. Завдяки використанню у виробництві ресорної сталі, протиударних покриттів для фарбування всіх елементів установки мають максимально можливий термін експлуатації. Вони являють собою зразок агрегатів високої якості, обладнання, яке здатне переробляти гілки до 160 мм в діаметрі з продуктивністю 6 м3/год. Кожен щіпоруб відрізняється по головним технічним особливостям. У них різна потужність, продуктивність. На даному етапі ми можемо запропонувати три типи подрібнювачів для гілок, кожна з яких може застосовуватися в різних випадках. Подрібнювачі ВМО В каталозі ви знайдете тракторні подрібнювачі деревини в тирсу, які запускаються за допомогою двигунів тракторів різних типів. Такі установки дуже зручні, вони:

  • відрізняються мобільністю;
  • дуже просто можуть змінювати місце свого розташування;
  • досить продуктивні.

У нас ви можете підібрати обладнання, яке кріпиться на навісі трактора або розміщується безпосередньо на землі. Такі деревоподрібнюючі машини відрізняються головним критерієм – ціною. Бензинові дробарки-подрібнювачі Ми представляємо вам можливість купити щіпоруб, який працює на бензині. Продуктивність такого агрегату досягає 4 м3/год, при діаметрі гілок до 80мм. Ці показники достатні для того, щоб переробляти велику кількість відходів, які последсвтии можуть використовуватися як високоякісне паливо. Для територій, де спостерігається проблеми з електрикою або для виробництв з обмеженою кількістю техніки саме дана модель щепореза – 2М-80Б виявиться актуальною. Електричні установки Вони мають низький рівень шуму в порівнянні з двома іншими типами установок. Такі щепорубы найбільш часто використовуються різними комунальними службами. Вони мають достатню продуктивність для того, щоб переробляти 4 м3 сировини за 1 ч.

у вигляді галереїу вигляді списку